Про наш коледж

Миколаївський фаховий коледж музичного мистецтва був заснований РМО у 1900 році як Миколаївське Імператорське музичне училище. Далі наш навчальний заклад мав різні назви: з 1919 р. – Вільна Народна консерваторія, з 1923 р. – Музпрофшкола, з 1931 р. – Музичний технікум, з 1937 р. – Миколаївське музичне училище, з 1959 р. – Миколаївське державне музичне училище, з 1999 р. – Миколаївське державне вище музичне училище, з 2018 р. – Миколаївський коледж музичного мистецтва, з 2020 р. – Миколаївський фаховий коледж музичного мистецтва.
Вагому роль у становленні та розвитку коледжу відіграли його директори та викладачі – скрипаль Й.Карбулька, баяніст Л.Непомнящий, хормейстер В.Кучеровський, піаністка Л.Єсіна, скрипаль А.Михайлов.
За останні 50 років понад 30-ти випускникам МФКММ присвоєні почесні звання – «Народний артист України», «Заслужений діяч мистецтв України», «Заслужений працівник культури України». Випускники коледжу працюють у багатьох творчих колективах України та за її межами, в навчальних закладах України, в тому числі в усіх Миколаївських, які пов’язані з наданням освітніх послуг в області музичного мистецтва.